KWAYELA TRAVEL

KARNEVAL V RIO DE JANEIRO, JEDINEČNÝ ZÁŽITOK NA VLASTNEJ KOŽI
Byť na karnevale v Rio de Janeiro, to je niečo. Byť však priamo účastníkom karnevalového sprievodu, to už je naozaj niečo. Nezabudnuteľná príležitosť vychutnať si azda najväčšiu oslavu radosti na svete čaká na vás. Rytmy samby rozvlnia aj zarytých netanečníkov a dobrá nálada nakazí každého.


Program

deň 01/02 Rio de Janeiro: Odlet z Európy a prílet do Ria. Prvé zoznámenia sa s mestom kontrastov bude na pláži s kokosovým orechom či s caipirinhou v ruke. Vitajte v raji! Spoznávanie Ria de Janeiro začína. Cesta lanovkou na Cukrovú homolu a magické mesto máme ako na dlani. Pláže Copacabana, Ipanema a Leblon. Umelecká štvrť Santa Teresa plná ateliérov, originálnych obchodíkov a nádherných výhľadov. Podvečer návšteva samba školy a účasť na nácviku karnevalového programu.


deň 03 Rio de Janeiro: Socha Krista, ktorý sa na mesto díva z kopca Corcovado. Farebné schodisko čilského umelca Selarón vyzdobené aj kachličkami zo Slovenska. Atypická metropolitná katedrála a podvečer opäť účasť na nácviku karnevalového programu v škole samby.


deň 04 Rio de Janeiro: Voľný program, možnosť drobných nákupov či oddych na pláži. V
podvečer presun do blízkosti Sambodrómu a príprava na vrchol pobytu: karnevalový sprievod. Rytmy divokej samby nenechajú chladných ani zarytých netanečníkov a iskrivá energia radosti sa nesie davom. Účastníci zájazdu- diváci si budú karnevalový sprievod vychutnávať z tribún.


deň 05 Rio de Janeiro: Keďže návrat z karnevalovej parády je predpokladaný v skorých ranných hodinách, dopoludnie venujeme odpočinku. Po ňom nás čaká výlet od mesta Niterói na druhom brehu zátoky Guanabara. Niterói, usmievavé mesto, ponúka okrem viacerých diel architekta Oscara Niemeyera aj jedinečný výhľad na Rio de Janeiro.


deň 06 Agra dos Reis: Celodenný výlet do mestečka Angra dos Reis. Odchod z Ria v
skorých ranných hodinách. V prístave v Angra dos Reis čaká loď, ktorou sa vyberieme na plavbu pomedzi 365 ostrovov a ostrovčekov, možnosť kúpania i návštevy niektorých z ostrovov. Brazílsky raj ako vystrihnutý z pohľadnice. Návrat do Ria vo večerných hodinách.


deň 07 Podľa času odletu voľný program. Transfer na letisko.

 

deň 08 Prílet do Európy.


EXTRA: možnosť predĺžiť pobyt o 1-2 dni a navštíviť vodopády Iguazú či hl. mesto Argentíny, Buenos Aires.

DÁTUM: 28. 02.- 07. 03. 2019
CENA: 1290€
* Cena za osobu v dvojlôžkovej izbe

* Zájazd garantujeme už od 2 osôb

* Príplatok za single izbu 305€


CENA ZAHŔŇA:
• Transfer z letiska do hotela a z hotela na letisko

• Dopravu počas zájazdu podľa programu
• Slovensky hovoriaceho sprievodcu a miestnych sprievodcov podľa potreby 

• Ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami (príp. lokálne ubytovanie na úrovni 3*) 

• Vstup na Sambodróm počas hlavnej prehliadky

• Karnevalový odev (fantasía) pre účastníkov karnevalového sprievodu 

• Lístok na loď do mesta Niterói 

• Poistenie CK proti insolventnosti
 

CENA NEZAHŔŇA:
• Letenky 

• Cestovné poistenie

• Vstupy

Meno  
E-mail  
Krajina  
Správa