KWAYELA TRAVEL

MADRID A BARCELONA
Dve veľkolepé mestá počas jedného výletu. Madrid, noblesné hlavné mesto, ktoré nikdy nespí a rovnako živá Barcelona, ktorej radostná a bezstarostná atmosféra je nákazlivá. Bonusom je presun rýchlovlakom AVE medzi mestami.


PROGRAM
deň 01 Madrid: Prílet a transfer do hotela.


deň 02 Madrid: Celodenná prehliadka Madridu so sprievodcom. Španielske námestie, kráľovský palác a katedrála zasvätená patrónke mesta, sv. Almudene. Puerta del Sol a začiatok všetkých španielských ciest. Zastávka na námestí Plaza Mayor a vychýrená žemľa plnená kalamármi. Chýbať nebude prechádza parkom Retiro a večer možnosť vychutnať si predstavenie iskrivého flamenca. *dnešné presuny sa realizujú verejnou hromadnou dopravou.


deň 03 Madrid: Deň venovaný umeniu. Skvosty z kráľovských zbierok Bourbunovcov a Habsburgovcov na španielskom tróne priblíži návšteva najslávnejšieho múzea a galérie krajiny, Museo del Prado. Nevynecháme ani galériu Museo Thyssen-Bornemisza, ktoré ponúka diela od renesancie až po 20.storočie. A pre milovníkov moderného umenia 20.storočia bude prehliadka Múzea kráľovnej Sofie. *dnešné presuny sa realizujú verejnou hromadnou dopravou.


deň 04 Madrid/ Barcelona: Po raňajkách presun na vlakovú stanicu Atocha a cesta rýchlovlakom AVE do Barcelony. Panoramatická cesta mestom a po ubytovaní prechádza gotickou štvrťou, v ktorej stojí aj katedrála partónky mesta, sv. Eulálie.


deň 05 Barcelona: Celodenná pešia prehliadka Barcelony. Deň sa bude niesť v duchu tvorby architekta Antónia Gaudího, na programe bude slávna Sagrada Família, elegantná Casa Milà i jedinečný Parque Guell. Nevynecháme ani živú ulicu Las Rambas a pestrofarebnú tržnicu La Boquería. Večer oživia tóny a farby magických fontán. *dnešné presuny sa realizujú verejnou hromadnou dopravou.


deň 06 Barcelona: Voľný deň v Barcelone, ktorý možno využiť na návštevu futbalového stánku Nou Camp, zaujímavého akvária či na oddych na pláži.
deň 07 Transfer na letisko.

TERMÍN: podľa vášho výberu
CENA: 585€
* Cena za osobu v dvojlôžkovej izbe

* Zájazd garantujeme od 2 osôb
* Príplatok za single izbu: 170€


CENA ZAHŔŇA:
• Transfer z letiska do hotela a z hotela na letisko
• Lístok na vlak AVE Madrid- Barcelona
• Slovensky hovoriaceho sprievodcu počas prehliadok Madridu a Barcelony
• Ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami

• Poistenie CK proti insolventnosti


CENA NEZAHŔŇA:
• Letenku
• Cestovné poistenie

• Vstupy do pamiatok

Meno  
E-mail  
Krajina  
Správa