Populárne zájazdy

Stačí si vybrať miesto odchodu, termín a 3- dňové dobrodružstvo v európskom meste, ktoré vám vyberieme podľa vášho profilu, môže začať.  


 

Túžite spoznať najkrajšie miesta južného Španielska? Neváhajte, ovocné víno sangria sa už chladí.


 

Ak v Portugalsku existuje región, ktorý priťahuje celoročne najviac dovolenkárov, je to Algarve. Poďte sa presvedčiť.

NOVINKA: 

 

 

 s detailným itinerárom a non-stop telefonickou podporou        

 

OBJAVTE S NAMI SLOVENSKO

ŠPECIÁLNA PONUKA

BARCELONA

Na skok do Barcelony

Na skok do Madridu

Na skok do Porta

ZÁJAZD PREKVAPENIE
PERLY ANDALÚZIE
ALGARVE PLNÉ ZÁŽITKOV

Farebné mesto umelcov, jedinečných stavieb, motoriek i olympiády. Do Barcelony sa každý deň zamilujú tisícky návštevníkov. Živá Las Ramblas, pestrá La Boqueria a originálne Poble Español určite očaria aj Vás. Že neviete, o čo ide?  Nájdite si čas na výlet do hlavného mesta Katalánska a nájdete odpovede nielen na túto otázku. 

 

TERMÍN: podľa vášho výberu 

CENA: 180€

Noblesný kráľovský Madrid. Nechajte sa opantať šarmom mesta umelcov, ktoré dýcha históriou i súčasnosťou. Galérie, námestia, parky, trhy či paláce. To všetko patrí k povinným zastávkam v kozmoplitnom hlavnom meste Španielska.                P.S.: Nezabudnite okoštovať slávne churros a želmu s vysmážanými kalamármi. 

 

TERMÍN: podľa vášho výberu 

CENA: 180€

Porto. Mesto voňajúce po víne, ktoré mu prinieslo svetovú slávu. Mosty cez rieku Douro,  spolužiaci Harryho Pottera a pohľad na mesto z najvyššej veže. Poďte sa s nami túlať malebnými uličkamu starého mesta, dať si kávu na rušnom nábreží a osviežit sa vánkom od Atlantiku. Mesto labužníkov a dobrodruhov sa už na Vás teší. 

 

TERMÍN: podľa vášho výberu 

CENA: 165€

Lisabon od 165€
Baskicko od 875€
Portugalsko od 570€

JEDNODŇOVÉ VÝLETY

VIACDENNÉ ZÁJAZDY

POBYTY

Na skok do Bratislavy

Na skok do Bratislavy

Nakoľko naozaj poznáte naše hlavné mesto? Pozývame vás na prechádzky jeho zákutiami, na slávne bratislavské rožky, na príjemnú večeru i na plavbu po Dunaji. Poďte si s nami oddýchnuť v mestskom duchu. Bratislava vás milo prekvapí svojou živou atmosférou, zaujímavými príbehmi a nákazlivou mestskou pohodou. Ak si ju pamätáte ešte z dávna ako sivé a nezaujímavé mesto, po našom výlete názor zaručene zmeníte.

 

TERMÍN: podľa vášho výberu 

CENA: 195€

Na skok do Košíc

Na skok do Košíc

Košice, druhé najväčšie mesto Slovenska láka veľkým množstvom atrakcií. Metropola východu ponúka zaujímavé historické pamiatky, atraktívne prírodné scenérie a stále živé tradície. Stačí aj tento krátky výlet, aby ste si srdce východného Slovenska zamilovali.

 

TERMÍN: podľa vášho výberu 

CENA: 180€