O NÁS

   O NÁS


  Kwayela travel je cestovná kancelária, ktorá sa snaží prinášať zážitky. Doma na Slovensku rovnako ako v zahraničí.

Či už s nami pôjdete spoznať dielničky majstrov keramikárov, ochutnať pravé bratislavské rožky alebo navštíviť pokojné španielske dedinky, charizmatický Lisabon, tajomnú bolívijskú džunglu či veternú Patagóniu. Umožníme vám stať sa na chvíľu pútnikom a pešo prejsť po Svätojakubskej ceste až do španielskeho Santiaga de Compostela, s nami sa môžete na krátko premeniť na dokonalého vinára pod kopcami Ánd v argentínskej Mendoze alebo si vyskúšať úlohu šéfkuchára v hlavnom meste Peru. Ukážeme vám tiež koľko krásy je ukrytej na našom malom Slovensku.


   A čo naše nezvyčajné meno Kwayela travel? Slovíčko "kwayela" [kvajela] znamená "svitanie", pochádza z jazyka Umbundu, ktorým hovorí kultúra Ovimbundu, žijúca v oblasti provincií Huambo, Bié a Benguela v africkej krajine Angola. Vybrali sme si ho, lebo sa na našich cestách snažíme premeniť na realitu vetu "Každé svitanie prináša nové výzvy a nové možnosti.” Byť cestovateľom pre nás znamená stať sa súčasťou miestnych príbehov, spoznať a rešpektovať neznáme, počúvať a odhaľovať miestne zvyky a tradície, ochutnávať lokálne špeciality. Cestovanie je pre nás spôsob ako prežiť život na miestach, ktoré navštevujeme. Z tohto konceptu sa zrodila Kwayela travel.

   K našim zásadám patrí:
 
ELÁN A NADŠENIE: sme mladý tím, ktorý si plní sny tým, že ich plní vám
 
SKÚSENOSTI: už niekoľko rokov sa pohybujeme v cestovnom ruchu, nestrácame však chuť učiť sa
  ODBORNOSŤ: od prípravy až po realizáciu zájazdu ponúkame služby kvalifikovaných a osvedčených odborníkov
  FLEXIBILNOSŤ: radi vám pripravíme zájazd na mieru podľa vašich predstáv
  SVEDOMITOSŤ: vieme, že vaša spokojnosť je našou najlepšou reklamou

 
  Naša misia:
Našou snahou je priniesť klientom jedinečné zážitky z cestovania. Umožniť im objaviť nové miesta a emócie, viesť ich k rešpektu, ale aj obdivu a záujmu o miestne kultúry, tradície a pestrosť nášho sveta. Formou cestovania, ktorú ponúkame sa zároveň snažíme podporovať miestnych producentov a lokálne firmy tak veľmi,  ako je to len možné.