SAMOSTATNÉ CESTOVANIE S NAŠOU PODPOROU

CESTA PORTUGALSKOM

 

 

 

 

Dobrodružstvo, ktoré sa bude niesť v duchu námorníkov, lokálnych špecialít a nádhernej prírody. Ak k tomu pridáme krásu a rozmanitosť miestnej architektúry, prekvapivo zelenú krajinu a dobrosrdečnosť Portugalčanov, dostaneme cestu, na ktorú budete dlho s nostalgiou spomínať. 

 

 

 

 


 

LISABON A ALGARVE

 

 

 

 

Táto dobrodružná cesta vás zavedie do charizmatického Lisabonu a do regiónu Algarve, ktorý priťahuje celoročne najviac dovolenkárov v Portugalsku. Nekonečné pieskové pláže, príjemné podnebie a orientálna architektúra. Navštívite turistické miesta, no ukážeme vám aj menej známu tvár portugalského juhu. Aby ste spoznali Portugalsko, v ktorom sa nebudete cítiť iba ako turista.

 

 

 

           

 

 


 

   LISABON A PORTO

 

 

 

 

Elegantné hlavné mesto a charizmatická dáma severu, aj také prívlastky zvyknú dostávať dve najväčšie mestá Portugalska. Lisabon ako hlavné mesto a vstupná brána do najzápadnejšej krajiny európskeho kontinentu. Porto zasa ako mesto vína, lodí a obchodu. Nechajte sa zlákať ich šarmom vo vašom vlastnom portugalskom dobrodružstve.

 

 

 

 


 

LISABON A ALENTEJO

 

 

 

 

Pri návšteve Portugalska Lisabon jednoducho nemôžete vynechať. Vďaka exotickému nádychu, južanskej pohode a architektonickému bohatstvu ešte z koloniálnych čias patrí právom k najkrajším miestam Európy. V pohodovom duchu bude pokračovať aj vaša cesta do regiónu Alentejo. Stredné Portugalsko je presláveného produkciou korku, vína a večnou pohodou. Okrem toho ponúka miesta plné histórie, pestrú gastronómiu a zaujímavé tradície.

 

 

  

ANDALÚZIA VAŠIM TEMPOM

 

 

 

 

Naplánovali sme vám cestu najkrajšími zákutiami južného Španielska, ohnivou Andalúziou, ktorá očarí svojou pohodou, históriou, gastronómiou a sympatickými obyvateľmi. Nevynecháte rozprávkovaú Granadu pod zasneženými končiarmi Sierra Nevady, farebnú a životom pulzujúcu Sevillu, tajomnú Córdobu, ale i miesta, kam turisti bežne nechodia. S nami, no bez nás, zaručene spoznáte tú ozajstnú Andalúziu. Neváhajte, sangria sa už chladí.

 

 

 

 

CENA: 510€ 

CENA: 330€ 

CENA: 440€ 

CENA: 400€ 

CENA: 495€ 

Jedinečná forma cestovania, pri ktorej máte všetko vopred pripravené, no zároveň dostatok slobody na objavovanie podľa vášho rytmu.

Čaká na vás: rezervované ubytovanie a cestovné lístky, pripravené vstupy na atrakcie s nutnou včasnou rezerváciou, prepracovaný itinerár s detailným programom a non-stop podporná linka v prípade potreby.

Žiaden minimálny počet účastníkov, cestovať môže aj jedna osoba.

Žiaden presný termín zájazdu, cestujete keď sa vám to hodí.